Швидка медична допомога

Попередження

Цей сайт має інформаційний характер, при розумінні про захворювання необхідна кваліфікована медична допомога, не займайтеся самолікуванням - це може призвести до негативних наслідків для організму

Реклама

Статистика

Гострий орхіепідидиміт

Орхіепідидиміт — гостре запалення яєчка та його придатка. Найчастіше розвивається після травми, інструментального дослідження сечовипускного каналу і сечового міхура або є ускладненням інфекційних захворювань.

Клінічна картина. Захворювання розпочинається гостро з швидко наростаючого набряку придатка яєчка, різкого болю, підвищення температури тіла до 40 °С, ознобу. Запалення і набряк поширюються на оболонки яєчка і мошонку. Біль іррадіює за ходом сім’яного канатика у пахову, іноді — в поперекову ділянку, крижі і посилюється при рухах. Часто спостерігається гіперемія шкіри на стороні ураження. Придаток збільшений, твердий, різко болючий при пальпації. Пальпація так посилює біль, що хворий намагається прибрати руку лікаря, який пробує прощупати придаток. У міру прогресування запального процесу і скупчення ексудату в оболонках яєчка границю між ним і придатком важко визначити.

Невідкладна допомога полягає в госпіталізації в урологічне відділення. Положення при транспортуванні — залежно від загального стану хворого.

Вхід на сайт

Пошук

Анатомия людини

 • http://anatomia.at.ua
 • Довідкова інформація по предмету Анатомія людини, для студентів різних навчальних закладів

  Мікробіологія

 • http://microbiology.ucoz.org
 • Довідкова інформація по предмету медична мікробіологія

  Інфекційні хвороби

 • http://infection.ucoz.org
 • Довідкова інформація по різних інфекційних захворювань людини

  Будь ласка збережи

  Спрощений пошук

  Реклама

  Дитячі колготки

  Реклама

  Попередження

  При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://ambulance.at.ua обов'язково

  Реклама