Швидка медична допомога

Попередження

Цей сайт має інформаційний характер, при розумінні про захворювання необхідна кваліфікована медична допомога, не займайтеся самолікуванням - це може призвести до негативних наслідків для організму

Реклама

Статистика

Карбункул нирки

Карбункул нирки — обмежене гнійне ураження нирки. Розрізняють два механізми утворення карбункула нирки: злиття дрібних абсцесів на обмеженому просторі коркової речовини і проникнення інфекції гематогенним шляхом з віддаленого гнійного осередку.


Клінічна картина при гематогенному шляху розвитку характеризується болем у поперековій ділянці, підвищенням температури тіла до 39—41 °С. З’являється озноб, що змінюється рясним потом, тахіпное, тахікардія, нудота, блювання, загальна слабкість, олігурія, знижується артеріальний тиск. Своєчасну діагностику захворювання утруднює відсутність локальної болючості в поперековій ділянці і розладів сечовипускання. У зв’язку з цим хворих з карбункулом нирки нерідко направляють на лікування в хірургічні, інфекційні, терапевтичні відділення з діагнозом грипу, пневмонії, сепсису, гострого холециститу, бруцельозу, черевного тифу, малярії та ін.


Невідкладна допомога полягає в терміновій госпіталізації хворого в урологічне відділення. Транспортують на носилках у положенні лежачи.

 

Вхід на сайт

Пошук

Анатомия людини

 • http://anatomia.at.ua
 • Довідкова інформація по предмету Анатомія людини, для студентів різних навчальних закладів

  Мікробіологія

 • http://microbiology.ucoz.org
 • Довідкова інформація по предмету медична мікробіологія

  Інфекційні хвороби

 • http://infection.ucoz.org
 • Довідкова інформація по різних інфекційних захворювань людини

  Будь ласка збережи

  Спрощений пошук

  Реклама

  Дитячі колготки

  Реклама

  Попередження

  При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://ambulance.at.ua обов'язково

  Реклама