Швидка медична допомога

Попередження

Цей сайт має інформаційний характер, при розумінні про захворювання необхідна кваліфікована медична допомога, не займайтеся самолікуванням - це може призвести до негативних наслідків для організму

Реклама

Статистика

Сторонні тіла сечовипускного каналу

Сторонні тіла сечовипускного каналу трапляються тільки в чоловіків. Найчастіше сторонні тіла (голки, шпильки, металеві осколки, кісткові секвестри) потрапляють у сечовипускний канал через його зовнішній отвір, рідше — із сечового міхура і навколишніх тканин. У сечовипускний канал сторонні тіла можуть бути введенні в стані алкогольного сп’яніння, з метою мастурбації.


Основним симптомом стороннього тіла сечовипускного каналу є біль. Проте болю може не бути, якщо стороннє тіло має невеликі розміри, правильну форму і гладеньку поверхню.


Розпізнавання стороннього тіла сечовипускного каналу не становить великих труднощів. Його виявляють при пальпації губчастої частини сечовипускного каналу або промежини. Для виявлення стороннього тіла в перетинчастій частині сечовипускного каналу провадять дослідження через пряму кишку.


Невідкладна допомога: госпіталізація хворого в урологічне відділення для видалення стороннього тіла. Транспортують у положенні сидячи.

 

Вхід на сайт

Пошук

Анатомия людини

 • http://anatomia.at.ua
 • Довідкова інформація по предмету Анатомія людини, для студентів різних навчальних закладів

  Мікробіологія

 • http://microbiology.ucoz.org
 • Довідкова інформація по предмету медична мікробіологія

  Інфекційні хвороби

 • http://infection.ucoz.org
 • Довідкова інформація по різних інфекційних захворювань людини

  Будь ласка збережи

  Спрощений пошук

  Реклама

  Дитячі колготки

  Реклама

  Попередження

  При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://ambulance.at.ua обов'язково

  Реклама