Швидка медична допомога

Категорії розділу

ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТОМ У ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНИЙ І ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОДИ [13]
Кровотеча [4]
Десмургія [6]

Попередження

Цей сайт має інформаційний характер, при розумінні про захворювання необхідна кваліфікована медична допомога, не займайтеся самолікуванням - це може призвести до негативних наслідків для організму

Реклама

Статистика

Долікарська невідкладна допомога

Головна » Статті » ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТОМ У ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНИЙ І ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОДИ

Післяопераційний період

 

З моменту надходження хворого з операційної в палату починається післяопераційний період, який продовжується до виписки з лікарні. У цей період медична сестра повинна бути особливо уважна, адже від неї нерідко залежить успіх лікування.
У післяопераційний період все повинно бути спрямоване на відновлення фізіологічних функцій пацієнта, на нормальне загоєння операційної рани, на попередження можливих ускладнень.
Залежно від загального стану оперованого, виду знеболювання, особливостей операції палатна сестра забезпечує потрібне положення хворого в ліжку (піднімає ножний або головний кінець функціональної ліжка; якщо ліжко звичайна, то піклується про підголівнику, валику під ноги тощо).
Палата, куди надходить пацієнт з операційної, повинна бути провітрена. Яскраве світло в палаті неприпустимий. Ліжко потрібно поставити так, щоб було можливо підійти до хворого з усіх сторін.
Післяопераційний догляд є невід'ємною частиною хірургічного втручання. Від його якості залежить загальний результат захворювання

Категорія: ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТОМ У ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНИЙ І ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОДИ | Додав: sport (10.11.2016)
Переглядів: 52 | Теги: Післяопераційний період
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Спрощений пошук

Реклама

Дитячі колготки

будь ласка збережи

Допомога студенту

  • Микробиология
  • Анатомия людини
  • Інфекційні хвороби
  • Попередження

    При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на http://ambulance.at.ua обов'язково